Recenze

Od 12-ti let jsem chodila po doktorech se silnými migrénami a nikdo mi nedokázal pomoci. Dávali mi pouze léky proti bolesti, protože nenašli žádný nález. Hned během první návštěvy v Rehaspiro, v mých 25-ti letech, se mi velmi ulevilo a po pravidelných návštěvách bolesti hlavy úplně ustoupily. Nyní chodím jednou za čas, když cítím, že potřebuji odbornou pomoc. Mohu jen doporučit!

Dominika  – 25 let

Dominika – 25 let

Navštívila jsem centrum Rehaspiro s opakujícími se bolestmi zad.

Jako bývalá vrcholová gymnastka mohu fyzioterapeutickou péči paní Lucie jen a jen doporučit. Bolavá záda napravená v podstatě přes noc, individuální přístup, profesionální vystupování a služby.

Pavlína – 42let

Spolupráce s Luckou je pro reprezentaci juda velkých přínosem. Na kempech i soutěžích, kde vlivem extrémně těžké zátěže dochází k častým narušením funkce pohybového aparátu drží sportovce doslova nad vodou. Dechový trénink přinesl posun ve vytrvalostních parametrech.

Petr Lacina – trenér Czech Judo team

Petr Lacina – trenér Czech Judo team

Odborná pomoc Lucie Máchové mi sportovní kariéru nejen zachránila, ale spolupráce s ní mi umožnila splnit si mé sportovní sny. Věřím, že díky jejím radám budu moci sportovat celý život a s radostí.

Natálie Olivová, dvojnásobná mistryně ČR v halových vícebojích a ve skoku vysokém pro rok 2020 v kategorii dorostenek

Natálie Olivová, dvojnásobná mistryně ČR v halových vícebojích a ve skoku vysokém pro rok 2020 v kategorii dorostenek

Když mi můj plicní lékař doporučil rehabilitace u Mgr. Machové, netušil jsem, jak snadno a rychle může dojít k měřitelnému zlepšení zdravotního stavu. Během pár setkání mě naučila několik cviků, které výrazně zlepšily nejen můj pocit z držení těla a dýchání, ale zlepšení se objektivně ukázalo i v opakovaných testech u lékaře. Setkání probíhala v přátelské atmosféře, vysvětlila mi srozumitelně jak a proč cviky provádět, vše s ohledem na mé individuální potřeby. Jsem moc rád, že jsem přišel – a jen lituji, že to nebylo dřív!

Matouš Mihaliček